Fear Play !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fear Play ! Pro Counter Strike 1.6 server Macedonia
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Прашање до админите

Go down 
2 posters
АвторПорака
nekoj
Број на мислења : 14
Registration date : 2009-01-16

Прашање до админите Empty
ПишувањеПредмет: Прашање до админите   Прашање до админите EmptyПет Јан 16, 2009 5:38 am

па вака имам едно прашање. Дали ќе може да се направат барем 1 или 2 CW сервери и да има некој како ваш прв организиран турнир FUN ONLINE TOURNAMENT ? Мислам дека тогаш форумов би бил и повеќе посетен а ќе имате и големи фанови и така. Мое мислење па очекувам одговор cheers
Вратете се на почетокот Go down
BURLE
Број на мислења : 95
Age : 28
Location : Kocani
Registration date : 2009-01-15

Прашање до админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашање до админите   Прашање до админите EmptyПет Јан 16, 2009 5:44 am

Sega se pocnuva se da se sreduva od strana na moderatorite i administratorite i so tek na vremeto ke se organizira samo si ti uzivaj i koga ke se naprave serverot pukaj se na nego, a za ONLINE FUN TURNIR ke bide .. Ama so tek na vremeto pozzz... i jas se nadevan deka ke ima takvo nesto...
Вратете се на почетокот Go down
nekoj
Број на мислења : 14
Registration date : 2009-01-16

Прашање до админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашање до админите   Прашање до админите EmptyПет Јан 16, 2009 5:45 am

хехе јас киснам на компјутер и на кантер така да немајте гајле ќе киснам и на серверот.. Smile и се надевам дека ќе има таков турнир.. поздрав со среќа...! cheers
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Прашање до админите Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашање до админите   Прашање до админите Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашање до админите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fear Play ! :: ЗАБАВА :P :: SPAM Nasata omilena tema-
Отиди до: