Fear Play !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fear Play ! Pro Counter Strike 1.6 server Macedonia
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Kazni I Suspenzii

Go down 
АвторПорака
vkR!
Број на мислења : 82
Registration date : 2009-01-12

Kazni I Suspenzii Empty
ПишувањеПредмет: Kazni I Suspenzii   Kazni I Suspenzii EmptyЧет Јан 15, 2009 12:42 pm

Овдека ќе може да ги прочитате сите казни од типот:
- Временски отстранување од форумот во периот од 10дена
- Трајно отстранување од форумот

Временско отстранување ке се должи на тоа ако Корисникот не се придржува кон зададените правила на форумот, со премногу непотребно SPAM -ување и по неколку опомени од модераторите,админите и луѓето кој се задолжени за тоа следи суспензијата.

Трајното отстранување ќе се извршува доколку после суспензијата корисникот продолжува истото да го прави, да употребува вулгарни зборови, навреди од типот играч-играч, играч-админ, админ-играч, админ-админ.

ОВДЕ Овластените лица доставуваат објаснение и причина зашто Корисникот е суспензиран/баниран од форумот и по пат на Приватна порака.

FearPlay TEAM!
Вратете се на почетокот Go down
https://fearplay.macedonianforum.net
 
Kazni I Suspenzii
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fear Play ! :: Forum :: Казни и опомени-
Отиди до: