Fear Play ! Pro Counter Strike 1.6 server Macedonia
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Бравос...

Go down 
АвторПорака
nekojБрој на мислења : 14
Registration date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Бравос...   Пет Јан 16, 2009 5:25 am

Бравос супер сте продолжете така па да ве гледаме на WCG од другата година Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BURLEБрој на мислења : 95
Age : 23
Location : Kocani
Registration date : 2009-01-15

ПишувањеПредмет: Re: Бравос...   Пет Јан 16, 2009 5:35 am

Da se nadevame.. ke odi se podobro i podbro nema nazad... xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nekojБрој на мислења : 14
Registration date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Бравос...   Пет Јан 16, 2009 5:41 am

така е само напред Wink поздрав
by all team inFluenz...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Бравос...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Бравос...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fear Play ! :: Forum :: Пофалби и жалби до НАС-
Отиди до: