Fear Play ! Pro Counter Strike 1.6 server Macedonia
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Prestavuvanje

Go down 
АвторПорака
vkR!Број на мислења : 82
Registration date : 2009-01-12

Prestavuvanje Empty
ПишувањеПредмет: Prestavuvanje   Prestavuvanje EmptyЧет Јан 15, 2009 12:39 pm

Cекој корисник може да си отвори засебна лична тема во која ќе се претстави, ќе си каже нешто за себе година на раѓање, слика, професија, контакт и хоби .
Вратете се на почетокот Go down
http://fearplay.macedonianforum.net
 
Prestavuvanje
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fear Play ! :: Forum :: Претставување на членовите-
Отиди до: