Fear Play ! Pro Counter Strike 1.6 server Macedonia
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 ПРАВИЛА И ОДНЕСУВАЊЕ НА ФОРУМОТ

Go down 
АвторПорака
vkR!Број на мислења : 82
Registration date : 2009-01-12

ПРАВИЛА И ОДНЕСУВАЊЕ НА ФОРУМОТ Empty
ПишувањеПредмет: ПРАВИЛА И ОДНЕСУВАЊЕ НА ФОРУМОТ   ПРАВИЛА И ОДНЕСУВАЊЕ НА ФОРУМОТ EmptyЧет Јан 15, 2009 12:26 pm

-Секое правило мора да биде испочитувано, во спротивно следи соодветна казна.


Забрането е:

- Секаков вид на рекламирање: рекламирање на друг форум, сајт, сервер и се останато без дозвола од администраторот на fearplay.macedonianforum.net
- Spam, flood, непотребно натрупување на постови (освен во делот на форумот каде што тоа е дозволено - SPAM area)
- Навреди од верска, национална, политичка, навивачка и друга побуда
- Инцирање на теми и постови кои се надвор од темата, доколку тоа се случи истите ќе бидат преместени/изменети/избришани
- Cодржина со која се нарушуваат авторски права како и xxx содржина (илегален софтвер, линкови за нелегален download, кракови, key генератори, порнографија и сл.)
- Пред да отворите нова тема разгледајте малку по претходните страни да не е веќе отворена таква тема. Одвојте си малку време за да го запознаете подобро форумот. Можеби ќе налетате на постари и многу интересни теми кои чекаат на вашите постови и мислења.

FearPlay Team ~
Вратете се на почетокот Go down
http://fearplay.macedonianforum.net
 
ПРАВИЛА И ОДНЕСУВАЊЕ НА ФОРУМОТ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fear Play ! :: Forum :: ПРАВИЛА И ОДНЕСУВАЊЕ НА ФОРУМОТ-
Отиди до: